Vše o nákupu

Nabízíme komplexní sortiment benzínových a elektrických pil, sekaček, křovinořezů, vyžínačů, plotostřihů, zahradních traktorů a riderů, foukačů a vysavačů, rosičů, drtičů a postřikovačů a potřebných komponentů v kategorii profi a v kategorii hobby a farmář pro běžné uživatele.. Jsme ideálním PARTNEREM pro každou firmu a domácnost, která se chce zbavit starostí s vybavením pro údržbu zahrad a lesních porostů včetně spotřebního materiálu. Chceme být pro zákazníka hlavně partnerem, na kterého se můžou spolehnout.

Způsob objednání zboží

Objednávat zboží můžete některým z uvedených způsobů:

  • telefonicky na lince: 774968744
  • e-mailem na: algaz@seznam.cz
  • prostřednictvím e-shopu: www.algaz.cz
  • poštou na adrese: Algaz s.r.o. Napajedelská 143, 76502, Zlín-Otrokovice

Platba za zboží

Můžete si vybrat z těchto platebních možností:

  • platby na dobírku při předání zboží - kartou, v hotovosti
  • platby předem zálohovou fakturou
  • platba po vystavení faktury s lhůtou splatnosti
  • platba v hotovosti na výdejním místě

Při platbě předem zálohovou fakturou, Vám zašleme zálohovou fakturu na plnou hodnotu objednaného zboží včetně DPH. Zálohovou fakturu Vám zašleme e-mailem ve formátu .pdf ihned po zpracování Vaší objednávky. Zboží bude expedováno ihned po přijetí Vaší platby na účet.

Platby na fakturu se lhůtou splatnosti jsou realizovány po posouzení kredibility a stanovení kreditu pro každého jednotlivého zákazníka. O přidělení Vašeho kreditu Vás budeme informovat ihned po zpracování Vaší objednávky.

Způsob zaslání faktury za zboží

Faktury zasíláme elektronicky e-mailem ve formě .pdf souboru, v tištěné formě v balíku. Faktura bude opatřena platným podpisem a zaslána na e-mail objednatele.

Zpracování objednávek

Vaši objednávku po přijetí ihned zpracujeme a e-mailem Vám zašleme potvrzení objednávky včetně dodacích termínů.

Doprava a zbůsob dodání

Náklady na dopravu zboží na Vámi vybranou adresu jsou již v zahrnuty v ceně. Nechceme, abyste měli starosti navíc.

Pokud  Vaše objednávka nedosáhne hodnoty 2000,- Kč bez DPH, bude Vám k objednávce připočeteno dopravné(neplatí pro ostatní země EU).

 

Způsob dodání zboží

Vaše zásilka bude doručena spediční službou PPL ČR (pro Slovensko a země EU 7,-EUR), Česká pošta (pro Slovensko a země EU 9,- EUR) nebo velké zásilky TOPTRANS cena dle ceníku společnosti Toptrans (dorpavce je určen podle charakteru zásilky, nebo výběrem z menu) na adresu, kterou si zvolíte. Doručení probíhá v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin, pošta dle rozpisu otevírací doby.

Komfortní doprava

Doprava zboží je standardně zajištěna tzv. na "práh domu". O speciálních požadavcích na dopravu, např. v určitém čase apod., nás prosím informujte. Nadstandardní služby jako např. vynesení zboží do patra jsou zpoplatněny.

 

verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Algaz Zlín | Stihl+Stiga+Vega+Dolmar+Husqvarna , © 2019