Nabídka a garance

Nabízíme veškerý sortiment jak pro běžné práce na zahradě a v okolí domu tak i pro profesionální využití. 

 Specializujeme se na stroje pro zahradnictví a lesnictví jako jsou benzínové motorové a rozbrušovací pily, křovinořezy a vyžínače,  multisystémy, elektrické i benzínové sekačky, travní frézy, sněhové frézy, zahradní traktory a ridery, plotostřihy, motorové rosiče, postřikovače, foukače, drtiče zahradního odpadu,  vysokotlaké čističe, zahradní nářad .

Prodej a servis příslušenství pro motorové stroje: pilové řetězy, vodící lišty, pilníky k broušení řetězů, řezné nástroje k rozbrušovacím pilám, oleje a maziva, ochranné pomůcky k motorovým pilám,strunové hlavy, žací struny a nože, ochranné pomůcky a další.

GARANCE NÁKUPU A SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA
Při nákupu garantujeme všem našim zákazníkům dodržení všech zákonných podmínek vyplývajících z Občanského a Obchodního zákoníku. Bez problému nám můžete vrátit veškeré zakoupené zboží do 14 dnů bez nějakých zbytečně zdržovacích procesů, případná reklamace bude vyřízena v co nejkratšim termínu, během kterého jste informováni s veškerým postupem a novými poznatky během reklamace. Nabízíme produkty, které jsou vyrobeny dle přísných předpisům a vlastní evropské certifikáty pro bezproblémové užití.

verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Stihl Zlín-Otrokovice , © 2021