řetěz na pilu Husqvarna H 455 - pilový řetěz 1,3mm - 0.325"

řetěz na pilu Husqvarna H 455 - pilový řetěz 1,3mm - 0.325"
řetěz na pilu Husqvarna H 455 - pilový řetěz 1,3mm - 0.325" řetěz na pilu Husqvarna H 455 - pilový řetěz 1,3mm - 0.325"
Výrobce: Stihl
Model: 23rm-23rs
Dostupnost: Na skladě

Dostupné varianty:


* délka lišty :

Profil zubu:

Množství:  
  - NEBO -  

typ řetězu: profi

rozteč: 0,325"(palce)

tloušťka hnacího článku: 1,3 mm

označení výrobcem: rapid micro(RM) - kulatý profíl řetězu nebo rapid super(RS) - hranatý profil . Profil kulatý je vhodný na veškeré práce tj.probírky, prořezávky, všeobecně pro méně čisté dřevo. Profil hranatý vyniká v těžbě dřeva zejména tvrdších dřevin jako je buk, dub. Není vhodný na tzv. špinavé dřevo(dřevo na skládkách, odvozních místech),  kdy špička zubu dříve ztratí svoji ostrost.   

Tento typ řetězu vám zaručí komfortní práci s nízkými vibracemi a s velmi malým sklonem ke vzniku chvění a obzvláště plynulým chováním při řezání. 

Pilové řetězy STIHL  je možné dostat v různých délkách,roztečích a tloušťkách. Řetězy STIHL lze proto použít na různé značky pil - Husqvarna, SOLO, Oleo Mac-Mountfield, Partner, Jonsered, Dolmar, Hecht atd.

 

 

 

Délka lišty - informace pro zákazníka
délka lišty 38cm/15" = 64 hnacích(vod.) článků na řetězu Informace jsou dostupné na vodící liště pily popř. spočítejte vodící (hnací) články vašeho řetězu.
délka lišty 45cm/18" = 72 hnacích(vod.) článků na řetězu Informace jsou dostupné na vodící liště pily popř. spočítejte vodící (hnací) články vašeho řetězu.
Doporučení pro práce
lesní hospodářství
zemědělství - farmy
zemědělství a zahradnictví
verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Stihl Zlín-Otrokovice , © 2023