Stiga Multiclip Pro 53 S benzínová motorová sekačka

Stiga Multiclip Pro 53 S benzínová motorová sekačka
Výrobce: Stiga
Model: multiclippro53s
Dostupnost: Vyprodáno
21 990,-Kč
Bez daně: 18 174,-Kč
Množství:  
  - NEBO -  

Profesionální mulčovací sekačka s hliníkovým podvozkem se záběrem 51 cm. Mulčovací sekačka s motorem Briggs&Stratton o výkonu 6 HP je uložen na antivibrační desce. Hliníková kola jsou uložena v ložiskách. Má centrální nastavení výšky sečení v pěti polohách v rozsahu 30-65 mm. Rukojeť je bočně sklopná, což umožňuje sekání trávy podél překážek. Je určena pro velké zahrady a komunální použití.

Splňuje vibrační limity PO pro celodenní práci a smí nosit značku Svan (Nordická ekologická značka. Kromě emisních hodnot se striktně sleduje i výrobní proces. Celý proces od výběru základních surovin, vlastní výrobu až po likvidaci a recyklaci výrobku je kontrolován a musí splňovat náročná kriteria z hlediska životního prostředí).

Sekačky řady MultiClip mají optimální uzavřený tvar podvozku pro dokonalý mulčovací efekt. Jemně rozsekaná tráva propadne ke kořínkům a zetlí. Sekačky nemají sběrací koš, který by bylo nutno vyprazdňovat. Jsou tišší než srovnatelné sekačky se sběrem. Navíc mají pohon předních kol, což usnadňuje zatáčení. Pohon kol: Vlastní pojezd, hliníkový podvozek, velikost koleček přední 210 mm, zadní 210 mm. Ložiska kuličková. Sekací systém mulčovací. Výška sečení - 5 výšek, 30-65 mm. Šířka sečení 51 cm Nastavení šířky sečení je centrální, antivibrační systém, rukojeť je bočně sklopná, materiál podvozku hliník.

Parametry:

značka motoru Briggs & Stratton
Výkon (HP) 6
Typ / zdroj 850 E Ready Start
Otáčky (počet/min.) 2900
Šířka sečení (cm) 51
Nastavení výšky sečení Centrální
Výška sečení (mm) 30-65
Počet výšek sečení 5
Vlastní pojezd Předními koly
Výškově nastavitelná rukojeť X
Bočně nastavitelná rukojěť X
Sklopná rukojeť X
Hladina hluku, dB (A) 96
Hmotnost (kg) 37
Materiál podvozku Hliník
Kolečka Kompozitová
Uložení koleček Dvojitá kuličková ložiska
verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Stihl Zlín-Otrokovice , © 2021