Servisní služby

U všech námi prodávaných značek zakoupených u nás Vám zajistíme v záruční době Vašeho výrobku odvoz do centrálního servisu výrobce (nebo do příslušného autorizovaného střediska).

 

Tato služba platí pro výrobní vady zjištěné uživatelem při užívání výrobku v záruční době, neplatí v případě poškození nesprávným užíváním a nedodržením pokynů k údržbě a používání.

 

Jak uplatnít službu ?

 

Pro uplatnění této služby napište prosím e-mail na adresu algaz@seznam.cz, kde prosím uveďte číslo objednávky, číslo faktury nebo paragonu a adresu kde bude výrobek připraven k odvozu. Důležité je také telefonní číslo pro kontakt s řidičem.

 

Poté objednáme svoz výrobku do servisního střediska. Nezapomeňte k výrobku přidat Vaše kontaktní údaje, popis závady a telefonní číslo pro kontakt se servisním technikem.

 

V případě nezáručních oprav tuto službu poskytujeme dle ceníku dopravní služby, ceny se pohybují od 150 Kč (motorové pily apod.) přes 350 Kč (sekačky apod.) až do 850 Kč (traktory, velké štípače).

Pokud zvolíte osobní dodání do provozovny, máte zajištěnou okamžitou prohlídku stroje a diagnostiku se všemi náležitostmi servisního zázemí.

verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Algaz Zlín | Stihl+Stiga+Vega+Dolmar+Husqvarna , © 2019