Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku

Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku
Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku Viking LB 540 benzínový provzdušňovač trávníku
Výrobce: Stihl
Model: LB 540
Dostupnost: Na skladě
Množství:  
  - NEBO -  

Provzdušňovač trávníku poháněný benzínovým motorem. Umožňuje neomezené manévrování a disponuje dostatečným výkonem. Ocelové provzdušňovací zuby zamezí růstu mechu a plevelů a zamezí zplsnatělému vzhledu trávníku.

Nastavení pracovní hloubky: Nastavení pracovní hloubky se provádí pomocí ergonomicky tvarované křídlové matice jedním pohybem ruky.

Ostré nože: Pomocí pevných dvojitých nožů, jejichž rozsah pracovní hloubky je přestavitelný v šesti stupních, zpracovávají provzdušňovače trávník účinně, zároveň však šetrně.

Sklopné madlo: Díky sklopnému držadlu se dají provzdušňovače snadno čistit a skladovat na malém prostoru.

Vertikulační jednotka se 7 dvojitými noži: Ostrá nožová jednotka: se 7 stabilními, tuhými noži se docílí 14 řezných hran. Optimální výsledek práce při nízkém zatížení motoru.

Skříň z polymeru (jednodílná): Skříně sekaček a provzdušňovačů VIKING z jednoho kusu jsou z vysoce kvalitního polymeru odolného proti nárazům, vysoké teplotě a ultrafialovému záření.

Příslušenství: AFK 050 sběrný koš o obsahu 50 l a hmotnosti 2 kg

U tohoto stroje je vyžadován dle výrobce prodejní servis na prodejně Algaz.

 

Technická data:

Výkon 6,75 PS
Typ motoru B&S Serie 675
Pracovní záběr cm 38
Pracovní otáčky ot./min. 2.800
Rozsah hloubky práce mm 25
Plocha trávníku m² bis 2.000
Hmotnost kg 33
verze 12.14 studio zalozweb.cz
Zahradní a lesní technika | Stihl Zlín-Otrokovice , © 2022